“ტეგ ლიფტის” პოლიტიკაა მაღალი ხარისხის პროდუქციის მწარმოებლებთან მუშაობა და მსოფლიოში ცნობილი ბრენდების მიერ შემუშავებული მიდგომებითა და სტანდარტებით ოპერირება პროექტის დაგეგმვიდან დაწყებული, მონტაჟისა და შემდგომი ტექნიკური მომსახურების განმავლობაში.
კომპანიის მიზანი
“ტეგ ლიფტის” მიზანია ლიფტების, ესკალატორების და ამწე სატრასნპორტო საშუალებების სფეროში საქართველოს ბაზარზე ლიდერობა, ინოვაციების ძიება და დანერგვა. კომპანიის მენეჯმენტისთვის პრიორიტეტულია მუდმივი განვითარების გზით წინსვლა. პერსონალის კვალიფიკაციის მუდმივი ამაღლება; დამკვეთებისათვის მომსახურების მათზე მორგებული პაკეტების შეთავაზება და არსებული მრავალწლიანი გამოცდილების ოპტიმალურად გამოყენება.
კომპანიის საქმიანობა
- დამკვეთის საჭიროებებზე მორგებული ლიფტებისა და ესკალატორების პროექტირება;
- ტექნიკური გადაწყვეტების შემუშავება;
- კონსულტაცია;
- დანადგარების მიწოდება-მონტაჟი;
- 24/7 ტექნიკური მომსახურება;
- თანამედროვე ტექნიკური მოთხოვნების გათვალისწინებით ლიფტების განახლება-მოდერნიზება;
კომპანიის პოლიტიკა
ტეგ ლიფტი ოპერირებს ISO მენეჯმენტის ხარისხის სტანდარტის მიხედვით. კომპანია ფლობს ევროპარლამენტისა და ევროსაბჭოს მიერ დადგენილი ნორმით ლიფტის მონტაჟისა და მომსახურების შესაბამისობის “MODULE H1” სერტიფიკატს, ხოლო ლიფტის წარმოდგენილ მოდელებს აქვს EC Type Examination Certificate, გაცემული ევროპული ნოტიფიცირებული ორგანოს მიერ. პროდუქციის სამონტაჟო სამუშაოები სრულდება ევროპული EN სტანდარტიზაციით რომელიც ითვალისწინებს EN 81-1/2+A3; EN81-50 სტანდარტებსა და 2014/33/EU დირექტივას.
სასწავლო პროგრამების შემუშავება განათლების სფეროში
ტეგ ლიფტის მენეჯმენტი ბაზრის სტიმულირების მიზნით ცდილობს პროფესიული განათლების ამაღლების ღონისძიებებში თავისი წვლილი შეიტანოს. ჩვენი თანამშრომლები 2014 წლიდან მონაწილეობას იღებენ სწავლების 040860 და 040855 პროფესიული სტანდარტების DACUM მეთოდოლოგიით შემუშავებაში: „ლიფტების ელექტრომექანიკოსი” და „ამწე-სატრანსპორტო მანქანებისა და ლიფტების მექანიკოსი” და “ესკალატორის მექანიკოსი”. ამ სტანდარტების საფუძველზე განათლების სამინისტროს ხარისხის განვითარების ეროვნულ ცენტრთან კოორდინაციით და დარგის ექსპერტ ნიკოლოზ მედულაშვილის ხელმძღვანელობით ტექინჟინერინგ ჯგუფის პერსონალმა მოწვეული პროფესიონალების გუნდთან ერთად 2015 წელს შეიმუშავა აღნიშნულ სპეციალობებზე პროფესიული სწავლების პროგრამები პროფესიული სწავლების დაწესებულებებში დასანერგად.

The policy of TEG Lift is to work with high quality product manufacturers and operate with the approaches and standards developed by famous brands throughout project planning, installation and further technical services.
The purpose of the company
The goal of TEG Lift is to lead, research and implement innovations in the Georgian market in the field of elevators, escalators and hoisting equipment. Priority for the company management is to move forward through continuous development. Continuous upgrading of staff qualifications; Offering customized service packages to customers and optimally utilizing their many years of experience.
Company activities
- Design of lifts and escalators tailored to customer needs;
- Developing technical solutions;
- Consultation;
- Supply and installation of equipment;
- 24/7 technical services;
- Upgrading and modernization of elevators in accordance with modern technical requirements;
Company policy
TEG Lift operates according to ISO quality management standard. The company holds the MODULE H1 Certificate of Elevator Installation and Service Compliance with the norms set by the European Parliament and the Council of Europe, and the models of the elevator have EC Type Examination Certificate issued by a European notified body. Safety of Installation is carried out in accordance with European EN standardization, depicted in EN81-20/50 standards and 2014/33 / EU directive.
In this case, we have the following:
Develop curricula in the field of education
In order to stimulate the market, TEG Lift Management seeks to contribute to vocational education events. Since 2014 our staff has been involved in the development of 040860 and 040855 professional standards for specialized education institutions according to modern DACUM methodology: “Mechanic of Hoisting-and-Transport Machines and Elevators”, and „Elevator Technician“. Based on these standards, in collaboration with the team of invited professionals, in 2015 and by the invitation of the National Center for Educational Quality Enhancement at the Ministry of Education